Předporodní kurz

Předporodní kurz

Další předporodní kurz proběhne v červenci a srpnu. 

(Přihlašování v průběhu května a června)


Kompletní předporodní kurz s porodní asistentkou, který probíhá ve skupině max. 4-5 žen, tak aby byla zachována přátelská atmosféra. Po každé lekci obdržíte na email skripta s nejdůležitějšími informacemi probíranými v dané lekci.

 Kurz je pouze pro ženy, po skončení kurzu je možnost se přihlásit na 3h přípravu na porod pro páry (probíhá vždy o víkendu, termíny budou zavčas vypsány). 

Kurz probíhá na adrese Třebovská 73, Jevíčko, 569 44, parkování možné na náměstí na neplaceném parkovišti, z náměstí sledujte směr kavárna U mlsné kočky, směr k benzince (na Chornice), autobusová zastávka 200m.

Cena: 2900 Kč

Hlavní obsah jednotlivých lekcí: 
7x90 minut 

1. Lekce - každodenní aktivity pro lepší těhotenství a porod, výživa v těhotenství, vyšetření v těhotenství 

2. Lekce - pánevní dno, cvičení v těhotenství, podpora těhotenského bříška, posledních 6 týdnů před porodem, psychická příprava na porod

3. Lekce - příprava na porod, jak a co sbalit do porodnice, porodní přání 

4. Lekce - průběh porodu, práce s kontrakcemi, zásahy do porodu a komplikace, císařský řez – a co teď? 

5. Lekce - šestinedělí - fyziologie, kdy vyhledat lékaře, masáž břicha, zavinování do šátku

6. Lekce - kojení -  kontakt kůže na kůži, polohy při kojení, správné přisátí, kojení v prvních dnech 

7. Lekce - nejčastější situace při kojení, jejich prevence a řešení, péče o novorozence, první ošetření novorozence, screeningová vyšetření, vázání do šátku

 V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. 

Reference

"Mockrát děkuji za skvělý kurz! :) Jsem teď mnohem klidnější když vím, co mě čeká a co všechno mě může potkat. Díky za možnost se na vše zeptat a i za ukázky cvičení v těhotenství. Ať se vám moc daří :) "


"Kurz byl perfektní. Informací bylo tak akorát, měly jsme možnost se na cokoliv zeptat. Každé ženě bych kůru doporučila."


"Kurz byl pro mě velmi přínosný, spoustu nových informací a hlavně propojení s praxí paní lektorky hodnotím velmi kladně. Délka kurzu byla dostačující, ale na druhou stranu se sešla dobrá parta, tak mě mrzelo, že kurz končí. Nemám co bych vytkla..."

"Kurz se mi moc líbil, dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací a rad. Moc děkuji"


"Jsem velice vděčná za cenné informace. Určitě bych tento kurz doporučila všem prvorodičkám, které chtějí mít kvalitní základní informace a nechtějí si je hledat na mimi webech."


"Za mě kurz byl úžasný. Člověk se dozvy hodně věcí co by se jen tak nedozvěděl ( hlavně když je žena prvorodicka) . Určitě mi kurz pomohl v mnoha věcech a budu ho doporučovat."

"Kurz byl zajímavý, některé lekce pro mě byly více přínosné jiné méně. Shrnula bych kurz celkově jako užitečný. Dozvěděla jsem se spoustu věcí a informovala se. To mi dodalo odvahu a cítím se více jistá a připravená. Nadmíru mi vyhovoval i počet žen v kurzu, působilo to přátelsky a intimně. Možná jen jednu maličkost bych přidala, a to je jedna lekce určená i pro partnera. Například rebozo masáže a podobně. Za kurz moc děkuji a určitě doporučuji 🍀."


"Spousta zajímavých informací, včetně praktických cvičení. Příjemná atmosféra, předávání objektivního pohled na konkrétní problematiku."

Přihlášení na předporodní kurz 16.07.- 27.8.2024 

Vyplňte všechny potřebné údaje, během 24-48 hodin Vám přijde potvrzení rezervace místa na email a faktura.